Etui pokrowiec blokujący fale i sygnał emitowany z kluczyka samochodowego lub karty - 2 sztuki

Opis
Zestaw 2 sztuki etui RFID blokujące fale i sygnał emitowany z kluczyka samochodowego Keyless zapewnia ochronę i minimalizuje ryzyko kradzieży auta na tzw. walizkę. Umieszczenie kluczyka Smart Key, Keyless, Keyless Go w pokrowcu powoduje, że sygnał z niego nie przedostaje się na zewnątrz - nie ma więc możliwości jego przechwycenia, zeskanowania czy skopiowania. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu wewnątrz etui specjalnej, podwójnej warstwy zapobiegającej emitowaniu fal.
- Pokrowiec działa jak Klatka Faradaya
- Etui posiada dwie kieszenie
- Ochrona kluczyka następuje w tylnej srebrnej kieszeni, która działa jak klatka faradaya blokuje sygnały wysyłane przez kluczyk
- Przednia kieszeń ( czarna ) służy do przechowywania kluczyka podczas jazdy. W tej kieszeni przywrócona zostanie funkcja klucza.
- W pokrowcu można także trzymać karty płatnicze, aby uniknąć skopiowania.
- Wymiary - 12,5 x 8,5, są to najbardziej popularne wymiary wśród pokrowców, dzięki temu pasują do prawie wszystkich kluczyków
- Pokrowce są kompatybilne z prawie wszystkimi samochodowymi kluczami typu keyless.
- Pokrowiec posiada karabińczyk, który umożliwia przymocowanie pokrowca.
Dane techniczne:
- Kolor: czarny
- Wymiary zewnętrzne: 12,5 cm długości x 8,5 cm szerokości,
- Wymiary wewnętrzne (kieszonki): 11,5 cm długości x 6,5 cm szerokości
- Sposób zamknięcia: dwustronny rzep
- Ilość kieszonek: dwie, jedna ochronna, pracująca jak klatka faradaya
- ZESTAW 2 SZTUK