Rękawiczki taktyczne wodoodporne na rower do ekranów dotykowych RX
dodaj do przechowalni
Opis
CZARNE RĘKAWICZKI SURVIVAL WODOODPORNE, DOTYKOWE, WIATROSZCZELNE
WYMIARY RĘKAWICZEK:
ROZMIAR M:
długość całkowita: ~ 24cm, szerokość: ~12 cm
ROZMIAR L:
długość całkowita: ~ 26cm, szerokość: ~12 cm
ROZMIAR XL:
długość całkowita: ~ 26cm, szerokość: ~13 cm
- Rękawiczki UNISEX posiadają system winds stopper, dzięki czemu świetnie sprawdzają się podczas wielu aktywności na świeżym powietrzu.
- Idealne do jazdy na rowerze, nartach, łyżwach, sankach oraz spacery.
- Miękkie, wygodne i ciepłe, bardzo przyjemne w dotyku.
- ANTYPOŚLIZGOWE - gumowana powłoka od wewnętrznej strony dłoni
- Rękawice są wykonane z neoprenu - są sprężyste, elastyczne, a przy tym odporne na ścieranie, rozdzieranie. Powszechną cechą neoprenu jest odporność na wodę oraz czynniki atmosferyczne.
- DOTYKOWE - specjalna powłoka na kciuku oraz palcu wskazującym,która umożliwia obsługę ekranów dotykowych telefonów bądź tabletów
- WODOODPORNE- rękawiczki idealne na każdą pogodę oraz warunki atmosferyczne: deszcz, mróz, wiatr
Idealne połączenie wytrzymałości, wygody i funkcjonalności. Zaprojektowane z myślą o entuzjastach sportów na świeżym powietrzu, rowerzystach oraz miłośnikach taktycznych przygód. Dzięki wodoodpornej konstrukcji doskonale sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, zapewniając pełną ochronę dłoni przed wilgocią, wiatrem i zimnem.
Specjalna powłoka umożliwiająca obsługę ekranów dotykowych pozwala na swobodne korzystanie ze smartfona bez konieczności zdejmowania rękawiczek, co jest niezastąpione podczas treningów, wycieczek czy pracy w terenie. Ergonomiczny krój oraz antypoślizgowa powierzchnia gwarantują pewny chwyt i maksymalną precyzję ruchów, co czyni te rękawiczki idealnym wyborem nie tylko na rower, ale również do aktywności outdoorowych, takich jak trekking czy paintball.